У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Харків:

Розклад поїздів Київ Харків на поточний момент містить 12 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 6 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Київ Харків найчастіше зупиняються на станціях Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.58, 03.11 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 12.13, 10.01 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Київ Харків свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Київ