У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Могилів-Подільський
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Могилів-Подільський:

Розклад поїздів по станції Могилів-Подільський включає в себе 12 поїздів за такими напрямками як Кишинів, Київ-Пас., Жмеринка-Пас., Санкт-Петербург-Вітебський, Мінськ-Пас., в сумі зі станції Могилів-Подільський можна виїхати за 6 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Кишинів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 41 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 00 хв, час у дорозі при цьому становить 1 д 8 г 19 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Могилів-Подільський.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Могилів-Подільський, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
361Ь Санкт-Петербург Кишинів 23.56 45 хв  00.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
100БФ Мінськ Кишинів 00.54 45 хв  01.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
758 Могилів-Подільський Київ 02.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
758К Могилів-Подільський Жмеринка 02.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 05.12 50 хв  06.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Щ Кишинів Мінськ 06.05 50 хв  06.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
341Ь Кишинів Москва 06.41 50 хв  07.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
341Ф Москва Кишинів 07.17 1 г 3 хв  08.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
047Ь Москва Кишинів 15.07 45 хв  15.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
047Щ Кишинів Москва 19.00 50 хв  19.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
757К Жмеринка Могилів-Подільський 21.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
769 Київ Могилів-Подільський 21.51 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Могилів-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Могилів-Подільський