У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Путивль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Путивль:

Розклад поїздів по станції Путивль включає в себе 20 поїздів за такими напрямками як Вінниця, Суми, Київ-Пас., Мінськ-Пас., Санкт-Петербург-Вітебський, в сумі зі станції Путивль можна виїхати за 14 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Суми - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 08 г 10 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 56 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 46 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Путивль.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Путивль, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
779ДО Суми Вінниця 06.55 1 хв  06.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
260Л Ворохта Суми 08.08 2 хв  08.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
779 Суми Київ 08.50 2 хв  08.52 Курсує щоденно - переглянути
259 Івано-Франківськ Суми 10.35 2 хв  10.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 10.45 2 хв  10.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Мінськ 11.42 2 хв  11.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
100П Новоолексіївка Мінськ 11.42 2 хв  11.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
143О Харків Санкт-Петербург 12.31 2 хв  12.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Харків 15.01 2 хв  15.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Сватове 16.06 2 хв  16.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 16.06 2 хв  16.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
259О Суми Ворохта 17.30 2 хв  17.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
780 Київ Суми 17.44 1 хв  17.45 Курсує щоденно - переглянути
046Д Сватове Ужгород 18.29 2 хв  18.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 18.29 2 хв  18.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 18.43 2 хв  18.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Новоолексіївка 19.43 2 хв  19.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Бердянськ 19.43 2 хв  19.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Суми Івано-Франківськ 19.48 2 хв  19.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
780ДО Вінниця Суми 20.16 1 хв  20.17 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Путивль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Путивль