У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рахів:

Актуальний розклад електричок по станції Рахів містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рахів з такими станціями і населеними пунктами як Ділове, Коломия. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 18 хв до пункту призначення Коломия. Найближчі станції та зупинні пункти Білин, Берлибаш. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рахів відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ділове - Коломия. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рахів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6441* Коломия Ділове 12.35 10 хв  12.45 Курсує щоденно - переглянути
6442* Ділове Коломия 14.58 20 хв  15.18 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рахів