У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахів - Вінниця(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахів - Вінниця(всі вокзали):

Розклад поїздів Рахів Вінниця(всі вокзали) на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Рахів Вінниця(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Кваси, Ясіня, Ворохта, Татарів, Яремче, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.54, 16.30, 19.37 зі станції Рахів, в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 23.59, 05.45, 09.18 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахів Вінниця(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахів - Вінниця(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Рахів - Вінниця(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахів – Вінниця(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рахів - Вінниця(всі вокзали) можна від 449.87 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
144 Рахів Суми 09.54
Рахів
23.59
Вінниця
14 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
56 Рахів Київ 16.30
Рахів
05.45
Вінниця
13 г 15 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
256 Рахів Київ 19.37
Рахів
09.18
Вінниця
13 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахів -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахів — Вінниця(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вінниця(всі вокзали) — Рахів