У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахів - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахів - Хмельницький:

Розклад поїздів Рахів Хмельницький на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 19 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Рахів Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Кваси, Ясіня, Ворохта, Татарів, Яремче, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.54, 16.30, 19.37 зі станції Рахів, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 21.40, 03.38, 06.41 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахів Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахів - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Рахів - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахів – Хмельницький залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рахів - Хмельницький можна від 263.76 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
144 Рахів Суми 09.54
Рахів
21.40
Хмельницький
11 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
56 Рахів Київ 16.30
Рахів
03.38
Хмельницький
11 г 8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
256 Рахів Київ 19.37
Рахів
06.41
Хмельницький
11 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахів -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахів — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Рахів