У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахів - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахів - Тернопіль:

Розклад поїздів Рахів Тернопіль на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Рахів Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Кваси, Ясіня, Ворохта, Татарів, Яремче, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.54, 16.30 зі станції Рахів, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 19.47, 01.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахів Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахів - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Рахів - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахів – Тернопіль залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рахів - Тернопіль можна від 154.80 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
144 Рахів Суми 09.54
Рахів
19.47
Тернопіль-Пас.
9 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
56 Рахів Київ 16.30
Рахів
01.53
Тернопіль-Пас.
9 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахів -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахів — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Рахів