У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Славутич,Київська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Славутич:

Актуальний розклад електричок по станції Славутич містить всього 13 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Славутич з такими станціями і населеними пунктами як Чернігів, Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 00 хв до пункту призначення Чернігів. Найближчі станції та зупинні пункти Демійка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Славутич відправляються або прибувають днем - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Славутич - Чернігів, Чернігів - Славутич, Славутич - Фастів-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Славутич відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Славутич - Чернігів(всі вокзали) від 20.00 грн. (44.0 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Славутич можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Славутич,Київська обл.

Від станції Славутич,Київська обл. можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Славутич,Київська обл.