У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Смородине
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Смородине:

Розклад поїздів по станції Смородине включає в себе 14 поїздів за такими напрямками як Мінськ-Пас., Харків-Пас., Санкт-Петербург-Вітебський, Ужгород, Лисичанськ, в сумі зі станції Смородине можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Мінськ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 07 г 51 хв і прибуває в пункт призначення о 23 г 50 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 15 г 59 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Смородине.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Смородине, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
100Д Запоріжжя Мінськ 07.46 5 хв  07.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Мінськ 08.43 5 хв  08.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
100П Новоолексіївка Мінськ 08.43 5 хв  08.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
022ЛШ Трускавець Харків 08.50 2 хв  08.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
143О Харків Санкт-Петербург 09.04 18 хв  09.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Сватове Ужгород 15.10 3 хв  15.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 15.10 3 хв  15.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Харків 18.20 2 хв  18.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 19.34 3 хв  19.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Сватове 19.34 3 хв  19.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 21.52 3 хв  21.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
021КО Харків Трускавець 22.10 2 хв  22.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Новоолексіївка 22.56 3 хв  22.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Бердянськ 22.56 3 хв  22.59 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Смородине