У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Удянська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Удянська:

Актуальний розклад електричок по станції Удянська містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Удянська з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Занки, Харків-Левада, Балаклія, Ізюм. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 49 хв до пункту призначення Балаклія. Найближчі станції та зупинні пункти Жихор, Безлюдівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Удянська відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Балаклія, Занки - Харків-Пас., Харків-Левада - Занки. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Удянська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6410 Балаклія Харків 06.46 1 хв  06.47 Курсує щоденно - переглянути
6421 Харків Занки 08.18 1 хв  08.19 Курсує щоденно - переглянути
6408 Савинці Харків 08.33 1 хв  08.34 Курсує щоденно - переглянути
6419 Харків Балаклія 09.33 1 хв  09.34 Курсує щоденно - переглянути
6422 Занки Харків 11.56 1 хв  11.57 Курсує щоденно - переглянути
6427* Харків Ізюм 12.36 1 хв  12.37 Курсує щоденно - переглянути
6426 Ізюм Харків 14.50 1 хв  14.51 Курсує щоденно - переглянути
6430 Балаклія Харків 17.49 1 хв  17.50 Курсує щоденно - переглянути
6431 Харків Савинці 18.05 1 хв  18.06 Курсує щоденно - переглянути
6433 Харків Балаклія 20.48 1 хв  20.49 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Удянська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Удянська