У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 114 Львів — Харків


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Львів - Харків номер 114 відправляється зі станції Львів о 18.06 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 19.15 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 26 хв. Маршрут поїзда 114 Львів - Харків пролягає по таким станціям як Червоноград, Володимир-Волинський, Маневичі, Рафалівка, Клесів, Остки, Коростень, Дарниця, Конотоп, Білопілля, Кириківка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 18.06
Підзамче 18.18 2 хв  18.20 12 хв 
Соснівка 19.24 2 хв  19.26 1 г  18 хв 
Червоноград 19.56 3 хв  19.59 1 г  50 хв 
Сокаль 20.09 3 хв  20.12 2 г  3 хв 
Іваничі 20.37 3 хв  20.40 2 г  31 хв 
Володимир-Волинський 21.06 3 хв  21.09 3 г 
Турійськ 21.39 2 хв  21.41 3 г  33 хв 
Ковель 22.05 20 хв  22.25 3 г  59 хв 
Маневичі 23.15 2 хв  23.17 5 г  9 хв 
Чарторийськ 23.37 2 хв  23.39 5 г  31 хв 
Вараш 23.44 1 хв  23.45 5 г  38 хв 
Рафалівка 23.53 2 хв  23.55 5 г  47 хв 
Антонівка 00.15 2 хв  00.17 6 г  9 хв 
Сарни 00.40 10 хв  00.50 6 г  34 хв 
Клесів 01.17 3 хв  01.20 7 г  11 хв 
Томашгород 01.35 3 хв  01.38 7 г  29 хв 
Рокитне-Волинське 01.50 2 хв  01.52 7 г  44 хв 
Остки 02.04 3 хв  02.07 7 г  58 хв 
Олевськ 02.30 2 хв  02.32 8 г  24 хв 
Білокоровичі 03.13 2 хв  03.15 9 г  7 хв 
Коростень 04.04 20 хв  04.24 9 г  58 хв 
Житомир 06.15 30 хв  06.45 12 г  9 хв 
Київ-Пас. 09.28 20 хв  09.48 15 г  22 хв 
Дарниця 10.09 2 хв  10.11 16 г  3 хв 
Ніжин 11.35 5 хв  11.40 17 г  29 хв 
Бахмач-Пас. 12.44 2 хв  12.46 18 г  38 хв 
Конотоп 13.14 3 хв  13.17 19 г  8 хв 
Путивль 13.57 2 хв  13.59 19 г  51 хв 
Ворожба-Пас. 14.27 20 хв  14.47 20 г  21 хв 
Білопілля 14.56 2 хв  14.58 20 г  50 хв 
Суми 15.40 20 хв  16.00 21 г  34 хв 
Смородине 16.54 2 хв  16.56 22 г  48 хв 
Кириківка 17.16 2 хв  17.18 23 г  10 хв 
Богодухів 17.56 2 хв  17.58 23 г  50 хв 
Люботин 18.45 2 хв  18.47 1 д  39 хв 
Харків-Пас. 19.15 1 д  1 г  9 хв 

У розкладі поїзда 114 Львів — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728