У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 131 Дніпро — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Дніпро - Львів номер 131 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 07.02 і прибуває на станцію Львів о 07.04 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 2 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 23 хв. Маршрут поїзда 131 Дніпро - Львів пролягає по таким станціям як Олександрія, Ім. Тараса Шевченка, Житомир, Білокоровичі, Остки, Томашгород, Сарни, Рафалівка, Чарторийськ, Ковель, Володимир-Волинський, Сокаль, Соснівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 07.02
Кам'янське-Пасажирське 07.34 2 хв  07.36 32 хв 
Олександрія 10.03 2 хв  10.05 3 г  1 хв 
Знам'янка-Пас. 10.52 5 хв  10.57 3 г  50 хв 
Ім. Тараса Шевченка 12.22 5 хв  12.27 5 г  20 хв 
Київ-Пас. 15.40 20 хв  16.00 8 г  38 хв 
Житомир 18.27 20 хв  18.47 11 г  25 хв 
Коростень 20.35 20 хв  20.55 13 г  33 хв 
Білокоровичі 21.46 2 хв  21.48 14 г  44 хв 
Олевськ 22.31 2 хв  22.33 15 г  29 хв 
Остки 22.56 2 хв  22.58 15 г  54 хв 
Рокитне-Волинське 23.12 2 хв  23.14 16 г  10 хв 
Томашгород 23.26 2 хв  23.28 16 г  24 хв 
Клесів 23.42 2 хв  23.44 16 г  40 хв 
Сарни 00.10 10 хв  00.20 17 г  8 хв 
Антонівка 00.48 2 хв  00.50 17 г  46 хв 
Рафалівка 01.12 2 хв  01.14 18 г  10 хв 
Вараш 01.20 1 хв  01.21 18 г  18 хв 
Чарторийськ 01.27 2 хв  01.29 18 г  25 хв 
Маневичі 01.49 2 хв  01.51 18 г  47 хв 
Ковель 02.40 20 хв  03.00 19 г  38 хв 
Турійськ 03.24 2 хв  03.26 20 г  22 хв 
Володимир-Волинський 03.55 3 хв  03.58 20 г  53 хв 
Іваничі 04.24 3 хв  04.27 21 г  22 хв 
Сокаль 04.52 3 хв  04.55 21 г  50 хв 
Червоноград 05.05 3 хв  05.08 22 г  3 хв 
Соснівка 05.38 2 хв  05.40 22 г  36 хв 
Підзамче 06.50 2 хв  06.52 23 г  48 хв 
Львів 07.04 1 д  2 хв 

У розкладі поїзда 131 Дніпро-Головний — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728