У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 132 Львів — Дніпро


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Львів - Дніпро номер 132 відправляється зі станції Львів о 18.06 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 18.25 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 35 хв. Маршрут поїзда 132 Львів - Дніпро пролягає по таким станціям як Соснівка, Сокаль, Володимир-Волинський, Ковель, Чарторийськ, Рафалівка, Сарни, Томашгород, Остки, Білокоровичі, Житомир, Ім. Тараса Шевченка, Олександрія.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 18.06
Підзамче 18.18 2 хв  18.20 12 хв 
Соснівка 19.24 2 хв  19.26 1 г  18 хв 
Червоноград 19.56 3 хв  19.59 1 г  50 хв 
Сокаль 20.09 3 хв  20.12 2 г  3 хв 
Іваничі 20.37 3 хв  20.40 2 г  31 хв 
Володимир-Волинський 21.06 3 хв  21.09 3 г 
Турійськ 21.39 2 хв  21.41 3 г  33 хв 
Ковель 22.05 20 хв  22.25 3 г  59 хв 
Маневичі 23.15 2 хв  23.17 5 г  9 хв 
Чарторийськ 23.37 2 хв  23.39 5 г  31 хв 
Вараш 23.44 1 хв  23.45 5 г  38 хв 
Рафалівка 23.53 2 хв  23.55 5 г  47 хв 
Антонівка 00.15 2 хв  00.17 6 г  9 хв 
Сарни 00.40 10 хв  00.50 6 г  34 хв 
Клесів 01.17 3 хв  01.20 7 г  11 хв 
Томашгород 01.35 3 хв  01.38 7 г  29 хв 
Рокитне-Волинське 01.50 2 хв  01.52 7 г  44 хв 
Остки 02.04 3 хв  02.07 7 г  58 хв 
Олевськ 02.30 2 хв  02.32 8 г  24 хв 
Білокоровичі 03.13 2 хв  03.15 9 г  7 хв 
Коростень 04.04 20 хв  04.24 9 г  58 хв 
Житомир 06.15 30 хв  06.45 12 г  9 хв 
Київ-Пас. 09.28 25 хв  09.53 15 г  22 хв 
Ім. Тараса Шевченка 13.04 2 хв  13.06 18 г  58 хв 
Знам'янка-Пас. 14.33 2 хв  14.35 20 г  27 хв 
Олександрія 15.16 2 хв  15.18 21 г  10 хв 
Кам'янське-Пасажирське 17.44 2 хв  17.46 23 г  38 хв 
Дніпро-Головний 18.25 1 д  19 хв 

У розкладі поїзда 132 Львів — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728