У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Дніпро:

Розклад поїздів Львів Дніпро на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 1 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Львів Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Красне, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Городище, Верхівцеве, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 10.40, 15.53 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 04.56, 09.36 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Львів Дніпро говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Львів - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Львів - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Львів