У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Дніпро:

Розклад поїздів Львів Дніпро на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 23. Потяги, що курсують за напрямком Львів Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Олександрія, П'ятихатки-Пас., Миронівка, Верхівцеве, Підзамче, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.12, 10.55, 15.49 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 20.02, 05.22, 09.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Львів - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Львів