У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

148ОК Київ-Пас. — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 148ОК сполученням Київ-Пас. - Одеса-Головна відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.52 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 05.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 19 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 5 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Гребінка, Пальміра, Черкаси, Капітанівка, Виска, Адабаш, Людмилівка, Південноукраїнська, Вознесенськ, Березівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.52
Дарниця 16.14 2 хв  16.16 22 хв 
Гребінка 17.45 20 хв  18.05 1 г  53 хв 
Драбове-Барятинське 18.26 2 хв  18.28 2 г  34 хв 
Пальміра 18.59 2 хв  19.01 3 г  7 хв 
Золотоноша-1 19.20 2 хв  19.22 3 г  28 хв 
Черкаси 19.52 16 хв  20.08 4 г 
Ім. Тараса Шевченка 20.45 32 хв  21.17 4 г  53 хв 
Капітанівка 22.03 2 хв  22.05 6 г  11 хв 
Новомиргород 22.23 2 хв  22.25 6 г  31 хв 
Виска 22.46 2 хв  22.48 6 г  54 хв 
Капустине 23.10 2 хв  23.12 7 г  18 хв 
Адабаш 23.31 2 хв  23.33 7 г  39 хв 
Помічна 23.54 22 хв  00.16 8 г  2 хв 
Людмилівка 00.47 2 хв  00.49 8 г  55 хв 
Кавуни 01.07 2 хв  01.09 9 г  15 хв 
Південноукраїнська 01.20 2 хв  01.22 9 г  28 хв 
Трикратне 01.36 2 хв  01.38 9 г  44 хв 
Вознесенськ 01.56 3 хв  01.59 10 г  4 хв 
Веселинове 02.41 2 хв  02.43 10 г  49 хв 
Березівка 03.25 2 хв  03.27 11 г  33 хв 
Одеса-Східна 04.39 2 хв  04.41 12 г  47 хв 
Одеса-Головна 05.11 13 г  19 хв 

У розкладі поїзда 148ОК Київ-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031