У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 148К Київ — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Одеса номер 148К відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.55 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 04.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 6 хв. Маршрут поїзда 148К Київ - Одеса пролягає по таким станціям як Гребінка, Пальміра, Черкаси, Капітанівка, Виска, Адабаш, Людмилівка, Південноукраїнська, Веселинове, Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.55
Дарниця 16.17 2 хв  16.19 22 хв 
Гребінка 17.45 20 хв  18.05 1 г  50 хв 
Драбове-Барятинське 18.26 13 хв  18.39 2 г  31 хв 
Пальміра 19.02 2 хв  19.04 3 г  7 хв 
Золотоноша-1 19.21 2 хв  19.23 3 г  26 хв 
Черкаси 19.53 16 хв  20.09 3 г  58 хв 
Ім. Тараса Шевченка 20.55 24 хв  21.19 5 г 
Капітанівка 22.05 2 хв  22.07 6 г  10 хв 
Новомиргород 22.25 2 хв  22.27 6 г  30 хв 
Виска 22.48 2 хв  22.50 6 г  53 хв 
Капустине 23.11 2 хв  23.13 7 г  16 хв 
Адабаш 23.32 2 хв  23.34 7 г  37 хв 
Помічна 23.56 20 хв  00.16 8 г  1 хв 
Людмилівка 00.45 2 хв  00.47 8 г  50 хв 
Кавуни 01.06 2 хв  01.08 9 г  11 хв 
Південноукраїнська 01.19 2 хв  01.21 9 г  24 хв 
Вознесенськ 01.52 5 хв  01.57 9 г  57 хв 
Веселинове 02.34 2 хв  02.36 10 г  39 хв 
Березівка 03.14 2 хв  03.16 11 г  19 хв 
Одеса-Східна 04.24 2 хв  04.26 12 г  29 хв 
Одеса-Головна 04.58 13 г  3 хв 

У розкладі поїзда 148К Київ-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28