У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 148К Київ — Одеса


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Одеса номер 148К відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.55 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 04.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 6 хв. Маршрут поїзда 148К Київ - Одеса пролягає по таким станціям як Гребінка, Пальміра, Черкаси, Капітанівка, Виска, Адабаш, Людмилівка, Южноукраїнська, Веселинове, Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.55
Дарниця 16.17 2 хв  16.19 22 хв 
Гребінка 17.45 20 хв  18.05 1 г  50 хв 
Драбове-Барятинське 18.26 13 хв  18.39 2 г  31 хв 
Пальміра 19.02 2 хв  19.04 3 г  7 хв 
Золотоноша-1 19.21 2 хв  19.23 3 г  26 хв 
Черкаси 19.53 16 хв  20.09 3 г  58 хв 
Ім. Тараса Шевченка 20.55 24 хв  21.19 5 г 
Капітанівка 22.05 2 хв  22.07 6 г  10 хв 
Новомиргород 22.25 2 хв  22.27 6 г  30 хв 
Виска 22.48 2 хв  22.50 6 г  53 хв 
Капустине 23.11 2 хв  23.13 7 г  16 хв 
Адабаш 23.32 2 хв  23.34 7 г  37 хв 
Помічна 23.56 20 хв  00.16 8 г  1 хв 
Людмилівка 00.45 2 хв  00.47 8 г  50 хв 
Кавуни 01.06 2 хв  01.08 9 г  11 хв 
Южноукраїнська 01.19 2 хв  01.21 9 г  24 хв 
Вознесенськ 01.52 5 хв  01.57 9 г  57 хв 
Веселинове 02.34 2 хв  02.36 10 г  39 хв 
Березівка 03.14 2 хв  03.16 11 г  19 хв 
Одеса-Східна 04.24 2 хв  04.26 12 г  29 хв 
Одеса-Головна 04.58 13 г  3 хв 

У розкладі поїзда 148К Київ-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031