У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пальміра
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пальміра:

Актуальний розклад електричок по станції Пальміра містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пальміра з такими станціями і населеними пунктами як Золотоноша-1, Гребінка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 37 хв до пункту призначення Гребінка. Найближчі станції та зупинні пункти Привітне, Богуславець. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пальміра відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гребінка - Золотоноша-1, Золотоноша-1 - Гребінка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пальміра відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6001 Гребінка Золотоноша 07.21 2 хв  07.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6002 Золотоноша Гребінка 09.41 2 хв  09.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6003 Гребінка Золотоноша 14.45 2 хв  14.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6004 Золотоноша Гребінка 18.35 2 хв  18.37 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пальміра можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пальміра