У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Капустине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Капустине:

Актуальний розклад електричок по станції Капустине містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Капустине з такими станціями і населеними пунктами як Помічна, Ім. Тараса Шевченка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 13 г 05 хв до пункту призначення Ім. Тараса Шевченка. Найближчі станції та зупинні пункти Олександрівка, Червоний Граніт. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Капустине відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Помічна - Ім. Тараса Шевченка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Капустине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6403 Ім. Тараса Шевченка Помічна 11.02 2 хв  11.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6404 Помічна Ім. Тараса Шевченка 13.03 2 хв  13.05 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Капустине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Капустине