У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Капустине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Капустине:

Актуальний розклад електричок по станції Капустине містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Капустине з такими станціями і населеними пунктами як Ім. Тараса Шевченка, Помічна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 27 хв до пункту призначення Помічна. Найближчі станції та зупинні пункти Адабаш, Виска, Олександрівка, Червоний Граніт. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Капустине відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ім. Тараса Шевченка - Помічна, Помічна - Ім. Тараса Шевченка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Капустине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6402 Помічна Ім. Тараса Шевченка 04.19 2 хв  04.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6403 Ім. Тараса Шевченка Помічна 11.02 2 хв  11.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6404 Помічна Ім. Тараса Шевченка 13.03 2 хв  13.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6405 Ім. Тараса Шевченка Помічна 23.25 2 хв  23.27 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Капустине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Капустине