У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 148 Одеса — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Одеса - Київ номер 148 відправляється зі станції Одеса-Головна о 17.23 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 52 хв. Маршрут поїзда 148 Одеса - Київ пролягає по таким станціям як Подільськ-Жм., Любашівка, Первомайськ-на-Бузі, Капустине, Новомиргород, Ім. Тараса Шевченка, Золотоноша-1, Драбове-Барятинське, Бориспіль.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Одеса-Головна – Київ-Пас. починається від 284.04 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 17.23
Роздільна-1 18.27 2 хв  18.29 1 г  4 хв 
Подільськ-Жм. 19.53 2 хв  19.55 2 г  30 хв 
Балта 20.17 2 хв  20.19 2 г  54 хв 
Любашівка 21.16 2 хв  21.18 3 г  53 хв 
Врадіївка 21.39 2 хв  21.41 4 г  16 хв 
Первомайськ-на-Бузі 22.17 2 хв  22.19 4 г  54 хв 
Помічна 23.30 24 хв  23.54 6 г  7 хв 
Капустине 00.32 6 хв  00.38 7 г  9 хв 
Виска 01.03 2 хв  01.05 7 г  40 хв 
Новомиргород 01.33 2 хв  01.35 8 г  10 хв 
Капітанівка 01.57 2 хв  01.59 8 г  34 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.48 24 хв  03.12 9 г  25 хв 
Черкаси 04.05 10 хв  04.15 10 г  42 хв 
Золотоноша-1 04.59 2 хв  05.01 11 г  36 хв 
Пальміра 05.35 2 хв  05.37 12 г  12 хв 
Драбове-Барятинське 06.03 2 хв  06.05 12 г  40 хв 
Гребінка 06.30 20 хв  06.50 13 г  7 хв 
Бориспіль 08.13 2 хв  08.15 14 г  50 хв 
Дарниця 08.41 2 хв  08.43 15 г  18 хв 
Київ-Пас. 09.03 15 г  40 хв 

У розкладі поїзда 148 Одеса-Головна — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930