У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 148Ш Одеса — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Одеса - Київ номер 148Ш відправляється зі станції Одеса-Головна о 20.11 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 13 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 58 хв. Маршрут поїзда 148Ш Одеса - Київ пролягає по таким станціям як Березівка, Вознесенськ, Кавуни, Помічна, Капустине, Новомиргород, Ім. Тараса Шевченка, Золотоноша-1, Драбове-Барятинське, Бориспіль.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 20.11
Одеса-Східна 20.39 2 хв  20.41 28 хв 
Березівка 22.00 2 хв  22.02 1 г  49 хв 
Веселинове 22.36 2 хв  22.38 2 г  25 хв 
Вознесенськ 23.16 3 хв  23.19 3 г  5 хв 
Южноукраїнська 23.53 2 хв  23.55 3 г  42 хв 
Кавуни 00.06 2 хв  00.08 3 г  55 хв 
Людмилівка 00.29 2 хв  00.31 4 г  18 хв 
Помічна 00.56 20 хв  01.16 4 г  45 хв 
Адабаш 01.37 2 хв  01.39 5 г  26 хв 
Капустине 01.56 2 хв  01.58 5 г  45 хв 
Виска 02.17 2 хв  02.19 6 г  6 хв 
Новомиргород 02.40 2 хв  02.42 6 г  29 хв 
Капітанівка 02.58 2 хв  03.00 6 г  47 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.43 24 хв  04.07 7 г  32 хв 
Черкаси 04.42 15 хв  04.57 8 г  31 хв 
Золотоноша-1 05.40 2 хв  05.42 9 г  29 хв 
Пальміра 06.01 2 хв  06.03 9 г  50 хв 
Драбове-Барятинське 06.34 2 хв  06.36 10 г  23 хв 
Гребінка 06.58 20 хв  07.18 10 г  47 хв 
Бориспіль 08.34 2 хв  08.36 12 г  23 хв 
Дарниця 08.56 6 хв  09.02 12 г  45 хв 
Київ-Пас. 09.24 13 г  13 хв 

У розкладі поїзда 148Ш Одеса-Головна — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930