У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 148Ш Одеса — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Одеса - Київ номер 148Ш відправляється зі станції Одеса-Головна о 20.11 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 13 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 58 хв. Маршрут поїзда 148Ш Одеса - Київ пролягає по таким станціям як Березівка, Вознесенськ, Кавуни, Помічна, Капустине, Новомиргород, Ім. Тараса Шевченка, Золотоноша-1, Драбове-Барятинське, Бориспіль.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 20.11
Одеса-Східна 20.39 2 хв  20.41 28 хв 
Березівка 22.00 2 хв  22.02 1 г  49 хв 
Веселинове 22.36 2 хв  22.38 2 г  25 хв 
Вознесенськ 23.16 3 хв  23.19 3 г  5 хв 
Південноукраїнська 23.53 2 хв  23.55 3 г  42 хв 
Кавуни 00.06 2 хв  00.08 3 г  55 хв 
Людмилівка 00.29 2 хв  00.31 4 г  18 хв 
Помічна 00.56 20 хв  01.16 4 г  45 хв 
Адабаш 01.37 2 хв  01.39 5 г  26 хв 
Капустине 01.56 2 хв  01.58 5 г  45 хв 
Виска 02.17 2 хв  02.19 6 г  6 хв 
Новомиргород 02.40 2 хв  02.42 6 г  29 хв 
Капітанівка 02.58 2 хв  03.00 6 г  47 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.43 24 хв  04.07 7 г  32 хв 
Черкаси 04.42 15 хв  04.57 8 г  31 хв 
Золотоноша-1 05.40 2 хв  05.42 9 г  29 хв 
Пальміра 06.01 2 хв  06.03 9 г  50 хв 
Драбове-Барятинське 06.34 2 хв  06.36 10 г  23 хв 
Гребінка 06.58 20 хв  07.18 10 г  47 хв 
Бориспіль 08.34 2 хв  08.36 12 г  23 хв 
Дарниця 08.56 6 хв  09.02 12 г  45 хв 
Київ-Пас. 09.24 13 г  13 хв 

У розкладі поїзда 148Ш Одеса-Головна — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28