У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 895 Конотоп — Фастів


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Конотоп - Фастів номер 895 відправляється зі станції Конотоп о 04.23 і прибуває на станцію Фастів-1 о 09.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 21 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут поїзда 895 Конотоп - Фастів пролягає по таким станціям як Хутір Халимонове, 669 Км, Велика Загорівка, Крути, Носівка, Бровари, Протасів Яр Вант., Київ-Волинський, Васильків-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 04.23
Кукілка 04.30 1 хв  04.31 7 хв 
Халимонове 04.39 1 хв  04.40 16 хв 
Хутір Халимонове 04.46 1 хв  04.47 23 хв 
Бахмач-Пас. 04.54 2 хв  04.56 31 хв 
Бахмач-Київський 05.01 1 хв  05.02 38 хв 
669 Км 05.08 1 хв  05.09 45 хв 
Старий Луг 05.13 1 хв  05.14 50 хв 
Черемушки 05.19 1 хв  05.20 56 хв 
Велика Загорівка 05.26 1 хв  05.27 1 г  3 хв 
Плиски 05.36 1 хв  05.37 1 г  13 хв 
Хороше Озеро 05.47 1 хв  05.48 1 г  24 хв 
Крути 05.57 1 хв  05.58 1 г  34 хв 
Приостерний 06.07 1 хв  06.08 1 г  44 хв 
Ніжин 06.19 3 хв  06.22 1 г  56 хв 
Носівка 06.40 1 хв  06.41 2 г  17 хв 
Бобровиця 06.59 1 хв  07.00 2 г  36 хв 
Бобрик 07.22 1 хв  07.23 2 г  59 хв 
Бровари 07.39 1 хв  07.40 3 г  16 хв 
Дарниця 07.57 3 хв  08.00 3 г  34 хв 
Видубичі 08.10 2 хв  08.12 3 г  47 хв 
Протасів Яр Вант. 08.18 1 хв  08.19 3 г  55 хв 
Київ-Пас. 08.23 3 хв  08.26 4 г 
Караваєві Дачі 08.31 1 хв  08.32 4 г  8 хв 
Київ-Волинський 08.37 1 хв  08.38 4 г  14 хв 
Вишневе 08.45 1 хв  08.46 4 г  22 хв 
Боярка 08.55 1 хв  08.56 4 г  32 хв 
Васильків-1 09.10 1 хв  09.11 4 г  47 хв 
Мотовилівка 09.20 1 хв  09.21 4 г  57 хв 
Фастів-1 09.44 5 г  21 хв 

У розкладі поїзда 895 Конотоп — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728