У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 895 Конотоп — Фастів


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Конотоп - Фастів номер 895 відправляється зі станції Конотоп о 04.25 і прибуває на станцію Фастів-1 о 09.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 11 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут поїзда 895 Конотоп - Фастів пролягає по таким станціям як Хутір Халимонове, 669 Км, Велика Загорівка, Крути, Носівка, Бровари, Київ-Деміївський, Караваєві Дачі, Боярка.
Поїзд курсує щоденно.

Ціна квитка на поїзд Конотоп – Фастів-1 починається від 129.14 гривень. Відстань між станціями – 282.0 км. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 04.25
Кукілка 04.32 1 хв  04.33 7 хв 
Халимонове 04.41 1 хв  04.42 16 хв 
Хутір Халимонове 04.48 1 хв  04.49 23 хв 
Бахмач-Пас. 04.56 2 хв  04.58 31 хв 
Бахмач-Київський 05.02 1 хв  05.03 37 хв 
669 Км 05.10 1 хв  05.11 45 хв 
Старий Луг 05.16 1 хв  05.17 51 хв 
Черемушки 05.21 1 хв  05.22 56 хв 
Велика Загорівка 05.28 1 хв  05.29 1 г  3 хв 
Плиски 05.36 1 хв  05.37 1 г  11 хв 
Хороше Озеро 05.48 1 хв  05.49 1 г  23 хв 
Крути 05.58 1 хв  05.59 1 г  33 хв 
Приостерний 06.11 1 хв  06.12 1 г  46 хв 
Ніжин 06.23 2 хв  06.25 1 г  58 хв 
Носівка 06.43 1 хв  06.44 2 г  18 хв 
Бобровиця 07.02 1 хв  07.03 2 г  37 хв 
Бобрик 07.23 1 хв  07.24 2 г  58 хв 
Бровари 07.40 1 хв  07.41 3 г  15 хв 
Дарниця 07.55 3 хв  07.58 3 г  30 хв 
Видубичі 08.05 2 хв  08.07 3 г  40 хв 
Київ-Деміївський 08.10 2 хв  08.12 3 г  45 хв 
Протасів Яр 08.16 1 хв  08.17 3 г  51 хв 
Київ-Пас. 08.21 5 хв  08.26 3 г  56 хв 
Караваєві Дачі 08.31 1 хв  08.32 4 г  6 хв 
Київ-Волинський 08.37 3 хв  08.40 4 г  12 хв 
Вишневе 08.48 1 хв  08.49 4 г  23 хв 
Боярка 08.58 1 хв  08.59 4 г  33 хв 
Васильків-1 09.12 1 хв  09.13 4 г  47 хв 
Фастів-1 09.36 5 г  11 хв 

У розкладі поїзда 895 Конотоп — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031