З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Червоноград - Коростень(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Червоноград - Коростень(всі вокзали):

Розклад поїздів Червоноград Коростень(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 30 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Червоноград Коростень(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Сокаль, Антонівка, Олевськ, Остки, Рокитне-Волинське, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.05 зі станції Червоноград, в кінцевий же пункт Коростень прибувають вони відповідно о 00.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Червоноград Коростень(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Червоноград - Коростень(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Червоноград - Коростень(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142Ш Львів Бахмут 16.05
Червоноград
00.35
Коростень
8 г 30 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Червоноград -Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Червоноград — Коростень(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Коростень(всі вокзали) — Червоноград