У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачне - Луцьк
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачне - Луцьк:

Поточний розклад електричок Дачне - Луцьк включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 55 хв зі станції Дачне і прибуває на станцію Луцьк о 17 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6379 сполученням Ківерці - Стоянів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 12 хв. Між станціями Дачне і Луцьк цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачне - Луцьк, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачне Луцьк ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачне - Луцьк можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6379 Ківерці Стоянів 08.16
Дачне
08.28
Луцьк
12 хв Курсує щоденно - переглянути
6359 Здолбунів Ковель 16.55
Дачне
17.06
Луцьк
11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачне -Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачне — Луцьк

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Луцьк — Дачне