У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Хорол
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Хорол:

Розклад поїздів Дарниця Хорол на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 54 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Хорол найчастіше зупиняються на станціях Бориспіль, Гребінка, Лубни, Ромодан, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.43 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Хорол прибувають вони відповідно о 08.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Хорол є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Хорол складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Хорол можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
129Л Ходорів Кременчук 04.43
Дарниця
08.37
Хорол
3 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Хорол можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Хорол

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хорол — Дарниця