У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Веселий Поділ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Веселий Поділ:

Розклад поїздів Дарниця Веселий Поділ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 16 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Веселий Поділ найчастіше зупиняються на станціях Бориспіль, Гребінка, Лубни, Ромодан, Хорол, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.43 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Веселий Поділ прибувають вони відповідно о 08.59 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Веселий Поділ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Веселий Поділ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Веселий Поділ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
129Л Ходорів Кременчук 04.43
Дарниця
08.59
Веселий Поділ
4 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Веселий Поділ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Веселий Поділ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Веселий Поділ — Дарниця