У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Яреськи
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Яреськи:

Розклад поїздів Дарниця Яреськи на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 4 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Яреськи найчастіше зупиняються на станціях Бориспіль, Гребінка, Лубни, Миргород, Ромодан, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.43, 06.46 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Яреськи прибувають вони відповідно о 09.00, 10.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Яреськи є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Яреськи складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Яреськи можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
150Л Ходорів Полтава 04.43
Дарниця
09.00
Яреськи
4 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
142Л Львів Бахмут 06.46
Дарниця
10.37
Яреськи
3 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Яреськи можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Яреськи

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Яреськи — Дарниця