У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця - Жмеринка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дарниця - Жмеринка:

Розклад поїздів Дарниця Жмеринка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 45 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Дарниця Жмеринка найчастіше зупиняються на станціях Київ-Пас., Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.37, 01.37 зі станції Дарниця, в кінцевий же пункт Жмеринка-Пас. прибувають вони відповідно о 05.21, 06.24 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дарниця Жмеринка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дарниця - Жмеринка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дарниця - Жмеринка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
094Б Мінськ Одеса 00.37
Дарниця
05.21
Жмеринка-Пас.
4 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
628Б Гродно Одеса 01.37
Дарниця
06.24
Жмеринка-Пас.
4 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дарниця -Жмеринка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дарниця — Жмеринка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Жмеринка — Дарниця