З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дебрецен - Пюштекладань
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дебрецен - Пюштекладань:

Розклад поїздів Дебрецен Пюштекладань на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Дебрецен Пюштекладань найчастіше зупиняються на станціях Хайдусобосло, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.35, 16.08 зі станції Дебрецен, в кінцевий же пункт Пюштекладань прибувають вони відповідно о 06.03, 16.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дебрецен Пюштекладань є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дебрецен - Пюштекладань складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Дебрецен - Пюштекладань можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
749Д Київ Відень 05.35
Дебрецен
06.03
Пюштекладань
28 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
139Д Чоп Відень 05.35
Дебрецен
06.03
Пюштекладань
28 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
033Л Мукачево Будапешт 16.08
Дебрецен
16.36
Пюштекладань
28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дебрецен -Пюштекладань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дебрецен — Пюштекладань

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Пюштекладань — Дебрецен