У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дебрецен - Стрий
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дебрецен - Стрий:

Розклад поїздів Дебрецен Стрий на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Дебрецен Стрий найчастіше зупиняються на станціях Н'їредьхаза, Демечер, Кишварда, Захонь, Чоп, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.37 зі станції Дебрецен, в кінцевий же пункт Стрий прибувають вони відповідно о 09.05 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дебрецен Стрий є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дебрецен - Стрий складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Дебрецен - Стрий можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
147Д Відень Київ 22.37
Дебрецен
09.05
Стрий
10 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дебрецен -Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дебрецен — Стрий

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Стрий — Дебрецен