У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо Дарниця - Космічна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Депо Дарниця - Космічна:

Поточний розклад електричок Депо Дарниця - Космічна включає 12 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 05 хв зі станції Депо Дарниця і прибуває на станцію Космічна о 14 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6918 сполученням Київ-Волинський - Ніжин, в цьому випадку поїздка займе 1 г 54 хв. Між станціями Депо Дарниця і Космічна цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них ДВРЗ(17.03), Парникова(17.24), Заворичі(18.00), Бобровиця(18.23), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Депо Дарниця - Космічна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Депо Дарниця Космічна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Депо Дарниця - Космічна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Депо Дарниця -Космічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Депо Дарниця — Космічна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Космічна — Депо Дарниця