У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо Дарниця - Ніжин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Депо Дарниця - Ніжин:

Поточний розклад електричок Депо Дарниця - Ніжин включає 12 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 57 хв зі станції Депо Дарниця і прибуває на станцію Ніжин о 20 г 53 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6918 сполученням Київ-Волинський - Ніжин, в цьому випадку поїздка займе 2 г 26 хв. Між станціями Депо Дарниця і Ніжин цей електропоїзд проїжджає 23 зупинок. Серед них ДВРЗ(17.03), Парникова(17.24), Заворичі(18.00), Бобровиця(18.23), Дослідна(19.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Депо Дарниця - Ніжин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Депо Дарниця Ніжин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Депо Дарниця - Ніжин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Депо Дарниця -Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Депо Дарниця — Ніжин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ніжин — Депо Дарниця