У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо Дарниця - Ялинка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Депо Дарниця - Ялинка:

Поточний розклад електричок Депо Дарниця - Ялинка включає 12 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 05 хв зі станції Депо Дарниця і прибуває на станцію Ялинка о 13 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6924 сполученням Київ-Пас. - Ніжин, в цьому випадку поїздка займе 0 г 9 хв. Між станціями Депо Дарниця і Ялинка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Депо Дарниця - Ялинка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Депо Дарниця Ялинка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Депо Дарниця - Ялинка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Депо Дарниця -Ялинка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Депо Дарниця — Ялинка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ялинка — Депо Дарниця