У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дмитрія - Глинна Наварія
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дмитрія - Глинна Наварія:

Поточний розклад електричок Дмитрія - Глинна Наварія включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 48 хв зі станції Дмитрія і прибуває на станцію Глинна Наварія о 19 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6156 сполученням Лавочне - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 27 хв. Між станціями Дмитрія і Глинна Наварія цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дмитрія - Глинна Наварія, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дмитрія Глинна Наварія ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дмитрія - Глинна Наварія можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6154 Стрий Львів 06.29
Дмитрія
06.56
Глинна Наварія
27 хв Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 07.00
Дмитрія
07.27
Глинна Наварія
27 хв Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 18.48
Дмитрія
19.11
Глинна Наварія
23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дмитрія -Глинна Наварія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дмитрія — Глинна Наварія

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Глинна Наварія — Дмитрія