У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дмитрія - Львів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дмитрія - Львів:

Поточний розклад електричок Дмитрія - Львів включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 48 хв зі станції Дмитрія і прибуває на станцію Львів о 19 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6156 сполученням Лавочне - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 55 хв. Між станціями Дмитрія і Львів цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Щирець 1(07.04), Оброшин(07.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дмитрія - Львів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дмитрія Львів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дмитрія - Львів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6154 Стрий Львів 06.29
Дмитрія
07.24
Львів
55 хв Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 07.00
Дмитрія
07.55
Львів
55 хв Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 18.48
Дмитрія
19.36
Львів
48 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дмитрія -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дмитрія — Львів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Львів — Дмитрія