У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

ДВРЗ - Парникова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) ДВРЗ - Парникова:

Поточний розклад електричок ДВРЗ - Парникова включає 12 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 07 хв зі станції ДВРЗ і прибуває на станцію Парникова о 21 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6924 сполученням Київ-Пас. - Ніжин, в цьому випадку поїздка займе 0 г 22 хв. Між станціями ДВРЗ і Парникова цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок ДВРЗ - Парникова, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом ДВРЗ Парникова ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку ДВРЗ - Парникова можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту ДВРЗ -Парникова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту ДВРЗ — Парникова

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Парникова — ДВРЗ