У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

ФеріхегіАеропорт - Захонь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів ФеріхегіАеропорт - Захонь:

Розклад поїздів ФеріхегіАеропорт Захонь на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком ФеріхегіАеропорт Захонь найчастіше зупиняються на станціях Цеглед, Сольнок, Пюштекладань, Хайдусобосло, Дебрецен, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.42 зі станції ФеріхегіАеропорт, в кінцевий же пункт Захонь прибувають вони відповідно о 11.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі ФеріхегіАеропорт Захонь є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів ФеріхегіАеропорт - Захонь складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд ФеріхегіАеропорт - Захонь можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд ФеріхегіАеропорт – Захонь залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
34
ЛАТОРИЦЯ
Будапешт Мукачево 07.42
ФеріхегіАеропорт
11.21
Захонь
3 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту ФеріхегіАеропорт -Захонь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту ФеріхегіАеропорт — Захонь

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Захонь — ФеріхегіАеропорт