У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Захонь - ФеріхегіАеропорт
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Захонь - ФеріхегіАеропорт:

Розклад поїздів Захонь ФеріхегіАеропорт на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 34 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Захонь ФеріхегіАеропорт найчастіше зупиняються на станціях Кишварда, Н'їредьхаза, Дебрецен, Хайдусобосло, Пюштекладань, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.40, 18.40 зі станції Захонь, в кінцевий же пункт ФеріхегіАеропорт прибувають вони відповідно о 18.14, 22.14 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Захонь ФеріхегіАеропорт є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Захонь - ФеріхегіАеропорт складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Захонь - ФеріхегіАеропорт можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
33 Мукачево Будапешт 14.40
Захонь
18.14
ФеріхегіАеропорт
3 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути
31 Мукачево Будапешт 18.40
Захонь
22.14
ФеріхегіАеропорт
3 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Захонь -ФеріхегіАеропорт можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Захонь — ФеріхегіАеропорт

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту ФеріхегіАеропорт — Захонь