У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Суми(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків - Суми(всі вокзали):

Розклад поїздів Харків Суми(всі вокзали) на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Харків Суми(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Смородине, Люботин, Богодухів, Кириківка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.20, 12.30 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Суми прибувають вони відповідно о 10.18, 09.40, 15.56 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Харків Суми(всі вокзали) говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Харків - Суми(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Харків - Суми(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Суми(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Суми(всі вокзали) — Харків