У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків - Ворохта
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Харків - Ворохта:

Розклад поїздів Харків Ворохта на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 43 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Харків Ворохта найчастіше зупиняються на станціях Полтава-Киівська, Миргород, Лубни, Київ-Пас., Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.37 зі станції Харків-Пас., в кінцевий же пункт Ворохта прибувають вони відповідно о 09.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Харків Ворохта є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Харків - Ворохта складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Харків - Ворохта можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
15 Харків Ясіня 14.37
Харків-Пас.
09.20
Ворохта
18 г 43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Харків -Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Харків — Ворохта

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ворохта — Харків