У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Козятин - Синельникове-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Козятин - Синельникове-1:

Розклад поїздів Козятин Синельникове-1 на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 25 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Козятин Синельникове-1 найчастіше зупиняються на станціях Біла Церква, Миронівка, Корсунь, Городище, Цвіткове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.22, 18.50 зі станції Козятин-1, в кінцевий же пункт Синельникове-1 прибувають вони відповідно о 12.45, 06.18 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Козятин Синельникове-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Козятин - Синельникове-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем.
Купити квитки на поїзд Козятин - Синельникове-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Козятин – Синельникове-1 залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Козятин - Синельникове-1 можна від 232.07 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Ковель Запоріжжя 01.22
Козятин-1
12.45
Синельникове-1
11 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
86 Львів Запоріжжя 18.50
Козятин-1
06.18
Синельникове-1
11 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Козятин -Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Козятин — Синельникове-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Синельникове-1 — Козятин