У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Синельникове-1 - Козятин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Синельникове-1 - Козятин:

Розклад поїздів Синельникове-1 Козятин на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 32 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Синельникове-1 Козятин найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, П'ятихатки-Пас., Олександрія, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.57, 19.36 зі станції Синельникове-1, в кінцевий же пункт Козятин-1 прибувають вони відповідно о 03.42, 06.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Синельникове-1 Козятин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Синельникове-1 - Козятин складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Синельникове-1 - Козятин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Синельникове-1 – Козятин залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Запоріжжя Ковель 15.57
Синельникове-1
03.42
Козятин-1
11 г 45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
86 Запоріжжя Львів 19.36
Синельникове-1
06.56
Козятин-1
11 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Синельникове-1 -Козятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Синельникове-1 — Козятин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Козятин — Синельникове-1