У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кропивницький - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кропивницький - Хмельницький:

Розклад поїздів Кропивницький Хмельницький на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Кропивницький Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Плетений Ташлик, Новоукраїнка, Помічна, Первомайськ-на-Бузі, Врадіївка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.02 зі станції Кропивницький, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 07.29 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кропивницький Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кропивницький - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Кропивницький - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120 Запоріжжя Львів 21.02
Кропивницький
07.29
Хмельницький
10 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кропивницький -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кропивницький — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Кропивницький