З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кропивницький - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кропивницький - Львів:

Розклад поїздів Кропивницький Львів на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Кропивницький Львів найчастіше зупиняються на станціях Знам'янка-Пас., Крижопіль, Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.27, 22.09 зі станції Кропивницький, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 10.53, 12.37 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кропивницький Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кропивницький - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Кропивницький - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
255Ш Херсон Львів 18.27
Кропивницький
10.53
Львів
16 г 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
120П Запоріжжя Львів 22.09
Кропивницький
12.37
Львів
14 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кропивницький -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кропивницький — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Кропивницький