У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кропивницький - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кропивницький - Львів:

Розклад поїздів Кропивницький Львів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 17 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Кропивницький Львів найчастіше зупиняються на станціях Плетений Ташлик, Ярошенка, Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.47 зі станції Кропивницький, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 12.04 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кропивницький Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кропивницький - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Кропивницький - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Кропивницький – Львів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Кропивницький - Львів можна від 210.78 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128 Запоріжжя Львів 21.47
Кропивницький
12.04
Львів
14 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кропивницький -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кропивницький — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Кропивницький