У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кропивницький - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кропивницький - Тернопіль:

Розклад поїздів Кропивницький Тернопіль на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Кропивницький Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Плетений Ташлик, Крижопіль, Волочиськ, Хмельницький, Деражня, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.00 зі станції Кропивницький, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 10.00 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кропивницький Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кропивницький - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Кропивницький - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120 Запоріжжя Львів 21.00
Кропивницький
10.00
Тернопіль-Пас.
13 г Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кропивницький -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кропивницький — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Кропивницький