У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кропивницький - Злочів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Кропивницький - Злочів:

Розклад поїздів Кропивницький Злочів на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 17 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Кропивницький Злочів найчастіше зупиняються на станціях Плетений Ташлик, Підволочиськ, Волочиськ, Хмельницький, Вапнярка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.47 зі станції Кропивницький, в кінцевий же пункт Злочів прибувають вони відповідно о 11.04 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Кропивницький Злочів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Кропивницький - Злочів складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Кропивницький - Злочів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Кропивницький – Злочів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128 Запоріжжя Львів 21.47
Кропивницький
11.04
Злочів
13 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
228 Кривий Ріг Львів 21.47
Кропивницький
11.04
Злочів
13 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Кропивницький -Злочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кропивницький — Злочів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Злочів — Кропивницький