У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ - Кременчук
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ - Кременчук:

Розклад поїздів Київ Кременчук на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Київ Кременчук найчастіше зупиняються на станціях Дарниця, Бориспіль, Гребінка, Лубни, Ромодан, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.20, 17.42 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Кременчук прибувають вони відповідно о 10.15, 23.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ Кременчук є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ - Кременчук складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Київ - Кременчук можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
129Л Івано-Франківськ Кременчук 04.20
Київ-Пас.
10.15
Кременчук
5 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
792 Київ Кременчук 17.42
Київ-Пас.
23.12
Кременчук
5 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Кременчук

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кременчук — Київ