У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ-Пас. - Суми(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ-Пас. - Суми(всі вокзали):

Розклад поїздів Київ-Пас. Суми(всі вокзали) на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Київ-Пас. Суми(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.19, 03.49, 09.57 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Суми прибувають вони відповідно о 08.47, 09.56, 15.44 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Київ-Пас. Суми(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Київ-Пас. - Суми(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Київ-Пас. - Суми(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Київ-Пас. – Суми(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Київ-Пас. - Суми(всі вокзали) можна від 115.35 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 03.19
Київ-Пас.
08.47
Суми
5 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
144 Рахів Суми 03.49
Київ-Пас.
09.56
Суми
6 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
114 Львів Харків 09.57
Київ-Пас.
15.44
Суми
5 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
780 Київ Суми 16.42
Київ-Пас.
21.43
Суми
5 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ-Пас. -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ-Пас. — Суми(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Суми(всі вокзали) — Київ-Пас.