У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ-Пас. - Суми(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Київ-Пас. - Суми(всі вокзали):

Розклад поїздів Київ-Пас. Суми(всі вокзали) на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 16 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Київ-Пас. Суми(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Конотоп, Ворожба-Пас., Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.49, 12.09 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Суми прибувають вони відповідно о 07.47, 18.00 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Київ-Пас. Суми(всі вокзали) говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Київ-Пас. - Суми(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ-Пас. - Суми(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ-Пас. -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ-Пас. — Суми(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Суми(всі вокзали) — Київ-Пас.