У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Київ-Волинський - Семиполки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Київ-Волинський - Семиполки:

Поточний розклад електричок Київ-Волинський - Семиполки включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 36 хв зі станції Київ-Волинський і прибуває на станцію Семиполки о 17 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6918 сполученням Київ-Волинський - Ніжин, в цьому випадку поїздка займе 1 г 37 хв. Між станціями Київ-Волинський і Семиполки цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Караваєві Дачі(17.07), Лівий Берег(17.38), Княжичі(18.07), Жердове(18.32), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Київ-Волинський - Семиполки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Київ-Волинський Семиполки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Київ-Волинський - Семиполки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Київ-Волинський та Семиполки – 62.1 км. Ціна квитка на електричку Київ-Волинський Семиполки складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6902 Київ Ніжин 05.03
Київ-Волинський
06.36
Семиполки
1 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути
6912 Київ Ніжин 11.15
Київ-Волинський
12.46
Семиполки
1 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути
6916 Київ Ніжин 15.36
Київ-Волинський
17.03
Семиполки
1 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути
6918 Київ Ніжин 17.03
Київ-Волинський
18.40
Семиполки
1 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Київ-Волинський -Семиполки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ-Волинський — Семиполки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Семиполки — Київ-Волинський