У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!
Матяшівка - Полтава-Киівська
розклад поїздів та електричок
Інформація про розклад поїздів та електричок Матяшівка - Полтава-Киівська:
Розклад поїздів і електричок Матяшівка - Полтава-Киівська на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Матяшівка вранці о 04 г 47 хв і прибуває на кінцеву станцію о 06 г 22 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Матяшівка о 17 г 30 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Матяшівка до пункту прибуття Полтава-Киівська становить 1 г 29 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 22 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 1 г 35 хв.
Деякі поїзди від станції Матяшівка до станції Полтава-Киівська курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Матяшівка - Полтава-Киівська проїжджають через такі станції і населені пункти як: Яреськи, 303 Км.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Матяшівка - Полтава-Киівська, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Матяшівка - Полтава-Киівська можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку - тільки в квитковій касі вокзалу.
Квитки
Від станції Матяшівка до станції Полтава-Киівська можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Квиток на електричку коштує 25.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).
Популярні напрямки:
Поїзди далекого прямування
Електрички і приміські поїзди
| Тип | Номер | Маршрут | Відправлення | Прибуття | В дорозі | Графік | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
6722-6354* | Ромодан → Огульці | 04.47 Матяшівка |
06.22 Полтава-Киівська |
1 г 35 хв | ![]() |
|
![]() |
874 | Лубни → Полтава | 06.12 Матяшівка |
07.34 Полтава-Киівська |
1 г 22 хв | ![]() |
Купити |
![]() |
6366-6728 | Гребінка → Полтава | 17.30 Матяшівка |
19.01 Полтава-Киівська |
1 г 31 хв | ![]() |
Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.
У розкладі поїздів та електричок по маршруту Матяшівка -Полтава-Киівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .
Додаткові опції для маршруту Матяшівка — Полтава-Киівська
Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:
Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Полтава-Киівська — МатяшівкаЗа маршрутом Матяшівка - Полтава-Киівська курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):





