У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Миколаїв - Хмельницький:

Розклад поїздів Миколаїв Хмельницький на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 37 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Миколаїв Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Явкине, Новополтавка, Новий Буг, Казанка, Долинська, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.25 зі станції Миколаїв-Пас., в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 06.02 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Миколаїв Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Миколаїв - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Миколаїв - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
109 Херсон Львів 16.25
Миколаїв-Пас.
06.02
Хмельницький
13 г 37 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Миколаїв -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Миколаїв — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Миколаїв