У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв - Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Миколаїв - Полтава:

Розклад поїздів Миколаїв Полтава на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Миколаїв Полтава найчастіше зупиняються на станціях Явкине, Цвіткове, Ромодан, Лубни, Гребінка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.40 зі станції Миколаїв-Пас., в кінцевий же пункт Полтава-Киівська прибувають вони відповідно о 02.18 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Миколаїв Полтава є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Миколаїв - Полтава складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Миколаїв - Полтава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Миколаїв – Полтава залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
101 Херсон Краматорськ 11.40
Миколаїв-Пас.
02.51
Полтава-Південна
15 г 11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Миколаїв -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Миколаїв — Полтава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава — Миколаїв