У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава - Миколаїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Полтава - Миколаїв:

Розклад поїздів Полтава Миколаїв на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 25 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Полтава Миколаїв найчастіше зупиняються на станціях Миргород, Новополтавка, Новий Буг, Казанка, Фундукліївка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.09 зі станції Полтава-Киівська, в кінцевий же пункт Миколаїв-Пас. прибувають вони відповідно о 07.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Полтава Миколаїв є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Полтава - Миколаїв складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Полтава - Миколаїв можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
102 Краматорськ Херсон 14.42
Полтава-Південна
07.07
Миколаїв-Пас.
16 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
102 Краматорськ Миколаїв 14.42
Полтава-Південна
07.07
Миколаїв-Пас.
16 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Полтава -Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полтава — Миколаїв

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Миколаїв — Полтава